Apartman İlaçlama
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Apartman İlaçlama
Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlama; kalabalık alanlarda ve çok daireli yapılarda, kuytu köşelere saklanarak yaşam alanımıza giren haşereleri yok etmek için uygulanan profesyonel bir işlemdir. Girdiği alana bakteri taşıyan böceklerden, mümkün olan en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Her alanda profesyonel olarak hizmet veren Profesörce Pest şirketimiz, apartman ilaçlama alanında uzman personellerle çalışmaktadır.

Yaşadıkları yerler genellikle karanlık, rutubetli ve pis yerler olan haşerelerin taşıdıkları mikroplar salgın hastalıkların başlıca nedenidir. Apartman böcek ilaçlama uygulamasını yapmak yerine geleneksel yollara başvuran apartman sakinleri; böceklerin evlerine kadar girmelerine müsaade etmiş olur. Kapı aralarından özel yaşam alanımıza giren böcekler birçok sorunu da beraberinde getirir. Mutfağımızı istila eden haşereler yiyeceklerimize mikroplarını bulaştırarak hastalanmamıza neden olur. Psikolojik baskı yaşamamıza da neden olan böceklerin zararlarından korunmak ve kurtulmak için ev ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmelisiniz. Bu bağlamda haşere kontrol şirketleri arasında 20 yıllık tecrübesi ile lider koltuğunu kimseye kaptırmayan Profesörce Pest firmamızı günün her saati arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Toplu Yaşam Alanlarında İlaçlamanın Önemi

Toplu yaşam alanlarında böceklerle mücadelenin önemi haşerelerin zararlarını önleme aşamasında oldukça etkilidir. Firmamız tarafından uygulanan apartman ilaçlama hizmeti, toplu yaşam alanlarında yaşayan insanların hepsinin sağlığını yakından ilgilendirmektedir. Dairelerden herhangi birinde haşere probleminin yaşanması, diğer dairelerin de yakın zamanda haşere ile mücadele etmek zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Çünkü böcekler, çok hızlı hareket ederler. Bir evden, diğer eve geçişte çatlakları, kapı aralıklarını, gider borularını ve apartman boşluklarına açılan havalandırmaları kullanırlar. Bu şekilde apartman ilaçlaması yapılmayan binalarda böcekler hızlıca tüm alanı işgal etmektedir. Bu nedenle, apartman, bina, site gibi müstakil olmayan alanlarda ortak bir böcek ilaçlama uygulanmalıdır.

Toplu Yaşam Alanlarında Bulunan Böcek ve Kemirgen Türleri

Uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, yaban arısı, kalorifer böceği, pire, kulağakaçan böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  güve, mayt, çıyan, kene, bit, kakalak, sinek, mite, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, çekirge, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, örümcek, kırkayak, yılan gibi böcek ve haşere türleri bina ve apartmanlarda en çok görülen zararlılardır. Profesörce Pest ekipleri bu alanlarda en Uzman personellerimiz, en etkili ve en kaliteli ilaçları kullanarak halk sağlığını korumaktadır. Haşere türlerine göre değişkenlik gösteren yöntemlerimiz, uzman personellerimiz tarafından bilinçli olarak uygulanmaktadır. Yoğun haşere istilalarının olduğu alanlarda kokulu yöntemler, türlerine göre sıvı, katı veya jel ilaçlar kullanılmaktadır. Bu tarz mekanlarda yapılan işlemlerde en çok tercih edilen yöntemimiz, kokusuz ilaçlama yöntemimizdir. Apartman ilaçlama hizmetlerimiz, kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaştırmakta olan profesyonel hizmetlerdir.

Apartman İlaçlama Fiyatları

Firmamız tarafından yapılan apartman ilaçlama işlemleri, müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak düzeydedir. Uygulama yapılan mekanın yapısı, kullanılan ilaç miktarı ve imha edilmek istenen haşere ve kemirgenin türü apartman ilaçlama fiyatlarımızı etkilemekte olan faktörlerdir. Ekonomik apartman ilaçlama fiyatlarımızla hizmet verdiğimiz tüm il ve ilçelerde tüm fare, pire, hamam böceği, kalorifer böceği vb. zararlı canlı türlerinden kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmaktayız. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak, dilediğiniz her an randevu talep edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın