İşyeri̇ İlaçlama
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
İşyeri İlaçlama
İşyeri İlaçlama

İş yerleri, gün içerisinde birçok insanın bulunduğu aktif yaşam alanlarından biridir. Bu hareket içerisinde açık alanlardan kapalı alanlara İçeşitli haşere ve kemirgen türü taşınabilir. Bu gibi ihtimaller ve yaşanılan problemler göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan işyeri ilaçlama hizmetleri, bu alanda oldukça etkili ve kesin çözüme ulaştıran hizmetlerdir. İşyerlerinde yapılan ilaçlama işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Hem çalışanların sağlığı hemde müşteri sağlığı açısından önem taşıyan bir konudur.İşyeri İlaçlamasının bir çok yöntemi bulunmaktadır.


İlaçlama Çeşitleri;


Sıvı İlaçlama ;

Sıvı ilaçlama yöntemi böceklerin ve haşerelerin çok sayıda bulunduğu alanlarda uygulanmaktadır. Bu ilaçlama, sıvı haldeki ilacın püskürtme yolu ile uygulanmasıyla yapılır. Sıvı ilaçlama oldukça etkili bir yöntem olduğu için kısa sürede etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Örneğin; İşyerinizde hamam böceği var. Hamamböcekleri kapsül bırakarak ürerler ve her bir kapsülde 35-40 adet yavru hamamböceği bulunur. Yıl içerisinde 8-10 kez yumurtalama yapan dişi hamamböcekleri, ölürken bile yumurtalama yaparlar. Bu nedenle haşerenin yoğun olduğu bölgeye etkili bir ilaçlama yapmak gerekmektedir. Bu ilaçlamada işyerinizi kısa bir süre terk etmeniz gerekecektir. İşyeri ilaçlaması sonrasında mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

 

Kokusuz İlaçlama;

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanır. Bu ilaçlama yönteminde işyerinizi terketmenize gerek kalmaz. Günün herhangi bir saatinde, çalıştığınız zaman dahilinde bile uygulanabilir. İşyeri ilaçlaması açısından en uygun yöntemlerdendir.

 

Jel İlaçlama ;

Jel ilaçalamada; ilaç mekanın çeşitli noktalarına uygulanır. İlaç haşereler için çok cazip bir besin kaynağıdır. Bu besin kaynağını yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böceklerde bu ölü böceği yiyerek zehirlenirler. Böylece zincirleme olarak tüm böcekler ölürler.
 

Günün herhangi bir saatinde, çalıştığınız zaman dahilinde bile uygulanabilir. İşyeri ilaçlaması açısından en uygun yöntemlerdendir

 

Avantajları ;
  • Evcil hayvanlara hiç bir zararı yoktur.
  • Kapı, pencere ve mekanı kapatmanıza gerek yoktur.
  • İlaçlama öncesinde herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duyulmaz.
  • Uzun süre etkisini kaybetmez, bu sayede yumurtadan çıkan yavrularda ölür.
  • Haşere ilacı yediği yerde değil, yuvaya döndüğünde ölür ve yuvadaki tüm böcekleri de öldürür.
  • Çevre ve insan sağlığına hiçbir etkisi yoktur.

 

İşyeri İlaçlama Fiyatları

İşyerinizde fare, pire, vb. haşere grublarından hangisi olursa olsun profesyonel bir ekip tarafından ilaçlama servisi almalısınız. İlaçlama şirketleri bu konuda sizlere fare ilaçlama, pire ilaçlama vb haşerelerde profesyonel ilaçlama servisi sunabilirler. İşyeri İlaçlama Fiyatları ilaçlanan binanın yapısal özelliklerine ve imha edilecek olan zararlı canlı türüne göre belirlenmektedir. Böcek ilaçlama fiyatlarını değiştirmekte olan bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar, tekrarlanan ilaçlama sayısı ve kullanılan ilaç miktarlarıdır. Ekonomik İşyeri İlaçlama hizmetleriyle işyerlerinizdeki tüm haşere, kemirgen ve böcek problemlerinden kısa sürede kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla oluşutaracağınız randevularla iş yerlerinizdeki tüm haşere ve kemirgen problemlerini 7/24 ortadan kaldırmak için hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın