Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerde görülen zararlı canlılar bu şekilde hem maddi olarak hem de sağlık açısından hayatımızda ciddi sorunlar yaratabilmekte ve bu sebeple evde böcek ilaçlama yaptırmak son derece önemlidir

İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

İşyerlerinde yapılan ilaçlama işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Hem çalışanların sağlığı hemde müşteri sağlığı açısından önem taşıyan bir konudur.İşyeri İlaçlamasının bir çok yöntemi bulunmaktadır.

Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Genellikle yoğun insan nüfusunun mevcut olduğu otellerde yaşanan böcek ve haşere problemleri, bu mekanların prestiji açısından olumsuz etkiler doğurabilmektedir.

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama hizmetlerimiz, hem halk sağlığını korumak, hem de oluşabilecek olan maddi problemlerin önüne geçmek amacıyla geliştirilmiştir. Bünyemizde verilmekte olan fabrika ilaçlama hizmetlerimizle artık çok daha sağlıklı ortamlarda, güvenle çalışmak mümkündür.

Site İlaçlama

Site İlaçlama

şirketimizin alanında uzman fumigasyon elemanları tarafından güvenle yapılmaktadır. Site ilaçlama, kapalı ve açık alanlarda uygulanabilen bir ilaçlama çeşididir

Dükkan / Ofis İlaçma

Dükkan / Ofis İlaçma

Evlerimizde bizleri etkilediği gibi, dükkanlarda ve umuma açık mekanlarda çok daha fazla kişiyi etkileyebilmektedir. Bu sebeple, bu zararlı canlıların en uygun ilaçlama yöntemiyle imha edilmesi gerekmektedir.

Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlama; kalabalık alanlarda ve çok daireli yapılarda, kuytu köşelere saklanarak yaşam alanımıza giren haşereleri yok etmek için uygulanan profesyonel bir işlemdir.

Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Sağlık kuruluşlarına başvuran hastaların taşıdığı bakteriler veya zararlı böceklerin taşıdığı mikroplar, alanın güvenli ve steril ortamını bozabilmektedir. Bu durum hastane ilaçlama işleminin düzenli olarak yaptırılması gerekliliğini getirmektedir.

Haşere Kontrol

Haşere Kontrol

Haşere kontrol, haşere ve haşere türlerinin kontrol altına alınma süreçlerini içeren, sıvı, jel ve çeşitli cihazlarla kontrol alınma işlemleridir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın