Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız kurulduğu 2019 yılından bu yana her gün daha kaliteli hizmet sunma adına teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve garantili ilaçlama amaçlı faaliyet gösteren bir işletmedir. İzmir'in her noktasına aynı memnuniyeti taşıyan firmamız haşere türleri konusunda üst derece eğitimli ekiplerden kurulmuştur.
Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirtilen standartlara uygun ilaçlama teknikleri ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ekipman ile ilaçları sayesinde birey sağlığını korumakta ancak zararlılardan köklü kurtuluş sağlamaktadır. Firmamız kullandığı donanımları ile böcekleri yuvalarında imha ederken çevrede bulunan diğer canlıların da zarar görmemesi için tüm önlemleri almaktadır. Günün her saatinde faaliyet gösteren bir böcek ilaçlama firması olarak sizlerin çalışma şartlarınıza veya ev koşullarınıza bağlı olarak talep ettiğiniz saatlerde ilaçlama yapmakta, bu sayede de ticari faaliyetinizin en az etkilenmesini sağlamaktayız. Cazip fiyat teklifleri ve ödeme seçenekleri ile mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışan işletmemizden destek almak için ise günün her saati aramanız yeterli olacaktır.

Firmamız genel olarak tecrübeli ve profesyonel ekiplerden kurulmuştur. Tüm yasal zorunlulukları süresinden önce yerine getirerek bilinen müeyyidelere maruz kalmamış ve kalmayacaktır. Haşerelerle mücadele konusunda devamlı eğitimler düzenleyerek günün koşullarına ve farklılaşan haşere türlerine göre tüm önlemleri almaktadır. Teknolojik ekipmanları yardımıyla zararlıların olası yaşam alanları yok edilmekte ve uzun süreli çözümler üretilmektedir. Böylece de periyodik uygulamalar ile daimi korunmalar sağlanmaktadır. Her türlü zararlı konusunda geniş bilgiye sahip olan firmamız personeli yerinde kontroller ve görülen ya da muhtemel zararlıları göz önüne alarak uygulamalar gerçekleştirmekte ve gözlemlenmemiş olan zararlılarında yok edilmesini sağlayarak ileriye yönelik ihtimalleri de ortadan kaldırmaktadır. Garantili ilaçlama sloganını profesyonel ekiplerine olan inancından alan firmamız her geçen yıl daha fazla bireye memnuniyet sağlayarak daima büyüme yolunda ilerlemektedir. Profesörce Pest ilaçlama servisi olarak kaliteli hizmet anlayışını garantili ve uygun fiyatlar ile yaparak müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz
Mutlak müşteri memnuniyeti sağlayarak her zaman öncelikli tercih edilen bir ilaçlama şirketi olmak.
Garantili ilaçlama yöntemleri ile kişilerin sağlığını korurken zararlılardan korunmasını sağlamak.
Kişilere daha verimli bir üretim veya ticari faaliyet göstermeleri için dış etmenlere karşı muhafazalarına yardım sağlamak.
En doğru ilaçlama yöntemini en uygun fiyat teklifleri ile sunarak birey ekonomisine katkı sağlamak.
Kaliteli hizmeti garantili sonuçlarla taçlandırarak kişi tercihlerinde her zaman ön sırada olmak.
Yasal yükümlülükleri zamanında yerine getirerek güvenilirliğini resmi belgelerle ispatlamak.
Günün koşulları ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak çalışma sistemlerini daima geliştirmek ve personelinin gerekli eğitimleri almalarını sağlamak.
Farklı koşullardan dolayı değişkenlik gösteren zararlı çeşitleri hakkında daima yeterli bilgilere sahip olmak ve bu zararlılar ile mücadele konusunda kendisini geliştirmek.

Vizyonumuz
Her yıl tercih edilebilirliğini artıran bir işletme olmak.
Ülkemizin gelişmesine ve sağlıklı yaşam standartlarına ulaşmak için üzerine düşen tüm görevleri yerine getirmek.
Birlikte çalıştığı, birey, kurum ve kuruluşların sağlıklarını korumak için tüm önlemleri almak ve ilkeli bir çalışma politikası ile üzeri düşen mücadele ile anılmak.
Yalnızca haşerelerin yok edilmesi alanında değil her türlü sağlıklı yaşam mücadelesinde yetkili kurum ve kuruluşların yanında yer alarak faaliyet göstermek.
Çevre sağlığını koruyucu önlemler alarak ismini daima yukarılara taşımak.
Sokak hayvanlarının korunması açısından gerekli önlemleri alarak yapılacak ilaçlama uygulamalarında bu canlıların zarar görmemesini sağlamak.
Ülke gelişimine katkı sağlayan projeler üretmek ve sosyal faaliyetler düzenleyerek ülke huzurunu olumlu etkileyecek atılımlar yapmak.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın